Žaidimas planet of the apes online

Kazino

Greičiausiai kiekvienas yra pastebėjęs, jog aplinka lemia žmogaus mąstymą, nuotaikas, o to rezultatas yra atitinkama elgsena. Tarkim: žmogus yra susirinkime. Aplinka bei atmosfera atrodo oficiali, dalyvaujantieji turi paklusti konkrečioms elgesio normoms. Taip veikia ir žaidimas planet of the apes online.

Veikia neįtikėtinai

Nustatytos elgesio normos, tam tikra darbo aplinka riboja žmogaus laisvę, visi būna daugiau ar mažiau įtampoje, šitai neigiamai veikia ir mąstymą bei kūrybiškumą. Kai aplinka keičiasi, būna normalu elgtis bei šnekėti laisvai, dingsta oficialumas bei įtampa. Žmonės atsipalaiduoja, jų nebevaržo oficialesnė atmosfera bei taisyklės. Atsipalaidavus kūnui, įsijungia signalas laisvesniam bendravimui bei gestams, tai lemia taip lauktą idėjų vėtrą. Konkrečiai dėl šių pasikeitimų vos grįžus po pertraukos, susitikimo dalyviai jaučiasi bei  galvoja jau kitaip. Tai būna ir kai žaidžiamas žaidimas planet of the apes online.

Minėtas principas veikia jau atvirkščiai. Pavyzdžiui, kiaurą dieną žmogus dirbo fizinį darbą ar užsiėmė sportu. Atėjus vakarui jo kūnas trokšta poilsio, bet viduje kyla noras eiti su bičiuliais linksmintis arba švęsti gimtadienį. Nepaisant nuovargio, kūnas paklūsta vidinei būsenai. Žaidimas planet of the apes online visada stebina.

Veikia visus

Minimi pavyzdžiai primena momentines situacijas, kai žmonėms daroma įtaka bei galima rinktis ją priimti arba jos nebepaisyti. Šitai tiktai paveikslo elementas – principą įmanoma naudoti kur kas plačiau. Tą pati sako ir žaidimas planet of the apes online.

Dabartinė padėtis. Savy užsidarę žmonės, kitaip vadinami intravertai turi bei savitą neverbalinę raišką ir požiūrį. Tas pats pasakytina ir apie ekstravertus. 100 procentų intravertų arba ekstravertų nebūna, visi žmonės daugiau arba mažiau gali pasigirti abiems asmenybėms būdingais bruožais. Tuo neįtikėtinas žaidimas planet of the apes online.

Žmonės keičiasi

Trokštama padėtis. Kartais žmonės girdi teiginius „kaip trokštu tapti atviresnis, sparčiau rasti kalbą su aplinkiniais, būti mažiau užsisklendęs“ ir „jaučiu, jog eikvoju energiją veltui, būna, kad kalbu pernelyg daug, negebu susikoncentruoti bei būti vienas, trokštu tai pakeisti“ – tai intravertų bei ekstravertų troškimai įgyti daugiau vienokio ar kitokio tipo savybių.

Keisti kūno kalbą būna sunku bei sudėtinga, būtina save stebėti kurį laiką bei sąmoningai koreguoti gestus bei elgesį. Kai viskas daroma tinkamai, rezultatai atsiranda nepraėjus savaitei ar dviems. Praėjus mėnesiui galima savęs net nebeatpažinti, kadangi keisis net išoriniai ženklai. Tuo nuostabus žaidimas planet of the apes online.