Rulete priartina, tai kas tikra

Kazino

Meistriškumas, mokymasis galėtų būti svarbiau negu pasirodymas. Jūsų siekis turėtų būti mokslas, sugebėjimai, bet ne pastangos geriau pasirodyti. Pavyzdžiui, kai jūs rašote naują blogą, stenkitės padaryti viską kokybiškai, rašykime gerus straipsnius, tik ne skaičiuokite peržiūrų skaičių ar atsiliepimus. Su rulete taip pat reikėtų elgtis panašiai.

Rulete – savitas mokslas

Žmonės kurie siekia gerų rezultatų, geriau susitvarko su nesėkmėmis. Nustokime galvoti, kad mes turite būti geresniais nei vidutiniai, kad būtume ko nors verti. Tyrimai byloja, jog daugiau kaip 40 procentų žmonijos laiko save geresniu už vidutinius rodiklius pagal savo sugebėjimus. Neįmanoma visur būti geriausiu – šis reikalavimas daro visus nelaimingais ir asmeniniame, ar socialiniame gyvenime.

Rulete taip pat sako tą patį, todėl nereikia bandyti kažko paneigti, nes tai atrodytų tikrai keistai. Su tuo turėtų sutikti kiekvienas žmogus. Tai tarsi savaime surpantami dalykai. Nuo to niekur nepabėgsi, kad ir kaip mes to labai norėtume.

Mėgstami dalykai

Sudarykime sąrašą draugų, kuriems, mes manome, gyvenime itin sekasi. Tikriausiai į tai įtrauksime, tarkim, Oprah, Stevą Jobsą, gal net mėgstamus aktorius bei verslininkus. Prie visų vardų surašykime dalykus, kurie taip pasisekė, kuriems visiškai ne. Nesėkmes, nusivylimus priimkime kaip galimybes tobulėti. Vietoj tų dalykų, kad kaltintumėte visus žmones, stenkimės suprasti, ką mes jaučiame, ir stenkimės suvaldyti savo mintis.

Rulete primena koks trapus gyvenimas ir kad juo džiaugtis reikia gebėti kiekvienam žmogui. Tai labai elementari tiesa. Ji neturėtų būti pavaldyti laikui nei vienu atveju. Tai savaime suprantami dalykai. Tai neturėtų gluminti nei vieno žmogaus. Žmonės teikia pirmenybė paprastiems dalykams, tad rulete tikrai gali būti vienas tokių, kad ir kaip tai keistai galėtų skambėti.

Norų lietus

Visi nori geresnio rytojaus, nesvarbu, kokį gyvenimą turėtų šiuo metu. Tai yra normalus suvokimas, nepriklausomai nuo to, ką būtent turime omeny. Tai visiškai normali patirtis, neturinti skirtis nuo kitų eilinių kaimynų. O jie, kaip visi žino, gali būti patys įvairiausi. Rulete nusako visas patirtis.

Naktis ateina greičiau, nei galėtume įsivaizduoti. Taip panašiai plaukia net visos kitos dienos, tad verčiau turėtume visur skubėti, nes sprintas būna tik vienas, tad to geriau ir nemėginti keisti. Gali būti, kad vėliau suvoksime, jog nė nereikėjo bandyti elgtis kažkaip kitaip nei kažkas patarė. Rulete taipogi mini tą patį.