Ruletė – daugiau nei žaidimas

Kazino

Žmonių gyvenimo kelyje sutikti kiti žmonės mieli bei patrauklūs, trukdantieji jiems gyventi, vis tik jie taip pat laikomi žmonėmis kaip ir kiekvienas kitas. Šie taip pat trokšta laimės bei vengia kančių. Ruletė išvaduoja nuo jų.

Ruletė užburia iškart

Tuomet, kuomet jau pripažįstama, jog visos asmenybės yra lygios ne tik savo laimės poreikiu, savaime jaučiamas prielankumas, pasijuntama kur kas artimesniais. Šiuos stebuklus geba daryti ir ruletė. Tas, kas iki šiol to nėra mėginęs, gal ir nesupras, bet privalo išbandyti. Neturėtų būti visiškai jokio nerimo. Jis čia niekuo dėtas. Reikia drąsiai gyventi gyvenimą, tuomet ir pats žaidimas atrodys visai kitoks.

Ruletė užburia nuo pat pirmo karto. Suprantama, jog tam nebėra reikalo stengtis atsilaikyti. Ji užvaldo žmonių gyvenimą ir nepaleidžia. Netrukus žmonės supranta, kad nebenori būti paleisti.

Stiprus magnetas

Kai pratinamas protas prie universalaus altruizmo, ugdoma atsakomybė prieš kitus: troškimą padėti kitiems aktyviai susidoroti su problemomis. Toks noras neperskiria kitų žmonių, kadangi vienodai vienija visus. Jeigu tai įsisąmoninama, visi žmonės jaučia malonumą bei skausmą vienodai kaip ir visi kiti.

Ruletė išvaduoja nuo skausmo bei nerimo. Jis tampa lengvai pakeliamas ir įveikiamas. Ruletė tas magiškas dalykas, kuris užburia nuo pat pirmo karto. Tai nesulyginama su jokiu kitu jausmu. Ir šis jausmas yra nuostabus ir nepamirštamas. Norisi prie to grįžti vėl ir vėl. Tai nepaprastai smagu. Tai lyg pats stipriausias magnetas. Tokio niekur kitur nerasi ir nenusipirksi.

Gyvenimo tiesa

Visgi visada įmanoma išugdyti ne vien stiprią, bet kur kas labiau kontroliuotiną energiją, tokios dėka įveikiami bet kokie sunkumai. Tai yra kaip gyvenimo tiesa, kurią būtina suvokti čia ir dabar.

Kai energija kontroliuotina ne tik iš atjautos, taipogi iš proto ramumos. Viskas yra kitaip, viskas atrodo taip, lyg pirmą sykį. O toks požiūris visada išvaduoja nuo chaoso. Su juo gi neišvengiamai susiduria kiekvienas žmogus, jis užvaldo iš lėto, po truputį.

Atjauta neabejotinai gali būti laikoma švelnia, taikia bei romia, bet jos jėga didžiulė. Tie, kurie nesunkiai netenka proto ramumos, jaučiasi nelabai saugūs bei nestabilūs. Tiesa, pyktis atsiranda kaip tiesioginis silpnumo pasireiškimas. Tai tartum galingi priešnuodžiai pykčiui. Visgi, dauguma žmonių tokias savybes klaidingai vadina silpnumo ženklu. Neabejotinai yra atvirkščiai – tai tik įrodo vidinę stiprybę.

https://www.optibet.lt/