Pokeris – puikus būdas atsipalaiduoti

Kazino

Atsipalaidavimas – žmogaus kūno gebėjimas išlaisvinti mintis, nusikratyti kūno bei psichologinės įtampos. Atsipalaidavimas sugrąžina pusiausvyrą streso pilnoje kasdienybėje, kuomet šiuolaikinis spartus gyvenimo tempas prašosi atlikti gausybę užduočių, atsakomybių, kuomet dažnai patenkama į įvairias nepalankias, stresą keliančias situacijas. Pokeris gali būti puikus atsipalaidavimas taip pat.

Pokeris nuramina ir sutelkia darbui

Viena vertus, jaučiama nuolatinė įtampa gelbsti žmogui ieškant susitelkimo, siekiant atlikti kažkokias užduotis, kai siekiama priimti sprendimus ar norint įveikti išsikeltus tikslus. Visgi, patiriama nuolat, nuolatinė įtampa sujaukia žmogaus kūno pusiausvyrą bei gali sudaryti sunkius sveikatos sutrikimus.

Pokeris gali kurį laiką išblaškyti ir nuraminti mintis. Taigi, kai siekiama geresnės savijautos, itin svarbu gebėti įtampą „paleisti“ ir atsipalaiduoti. Geriausias būdas mokytis atsipalaiduoti – nuolat praktikuoti. Tam yra aibė įvairios technikos, o jas itin lengva įsisavinti, nes tam tereikia reguliariai praktikuoti, kas neabejotinai atneša naudą ir ilgalaikį atsipalaidavimą. Tokie pojūčiai jaučiami, kai žaidžiamas pokeris. Įvairios atsipalaidavimo technikos gelbsti siekiant „paleisti“ įtampą ir nerimą bei moko tai suvaldyti neplanuotuose, nemaloniose, sunkiose situacijose.

Moko tinkamai kvėpuoti

Kuomet dienos eigoje aplanko nesklandumai bei stresinė būsena, neverta pulti į paniką ar  vėl pulti dirbti – nes gerai susikoncentruoti gali ir nepavykti.

Streso metu dažniausiai sulaikomas kvapas, tad padeda kvėpavimo užsiėmimai: kai jie atliekami organizmas bei ypatingai smegenys gauna didelę deguonies dozę ir taip pavykta sparčiau nusiraminti, sumenkinti spaudimą bei stresą. Lėtai įkvėpiant skaičiuojama iki dešimties, o taipogi skaičiuojama iki dešimties  ir iškvepiama. Tai pakartojama kelis sykius ir vėl grįžtama prie darbo. Tinkamai kvėpuoti galima mokytis ir kai žaidžiamas pokeris.

Pokeris padeda susitelkti darbui

Dieną žmonės turėtų pradėti gerai nusiteikę: net ir nubudus slogios nuotaikos reikia prisiminti saviįtaigą – žvilgtelėti pro langą bei balsu pasakyti, jog diena nusimato puiki, pakylėta bei sėkminga.

Puikias emocijas garantuoja bei  žvalumo teikia rytinė mankšta – tai mokytis galima pradėti jau dabar. Jei neskaitant pusryčių bei vonios niekam nebėra laiko, tai į darbą, mokymosi įstaigą ar rimtą susitikimą geriausia keliauti savo kojomis: pasimėgauti grynu oru, nusišypsoti sutiktam praeiviui – jis neabejotinai nusišypsos bei padovanos gerų emocijų bent jau kuriam laikui. Einant geriausia stengtis atsipalaiduoti bei nekvaršinti galvos, stengiantis dar sykį iš naujo apgalvoti dieną, labiau verta pasikrauti jėgų galvojant apie tai, kas visiškai nereiškia streso. Tai gali būti ir pokeris.