Blackjack – ir baimių neliks

Kazino

Mes niekada nieko teisingiau nepadarytume, „Tai kažkieno kito kaltė“ – štai šios mintys kažkam brukamos į galvas. Vaikystėje įdiegtos mintys veikia net suaugus. Jomis vadovaujamasi, mes kuriame liūdesio kupiną gyvenimą. Bet visada įmanoma išsivaduoti. Blackjack primena, kad tikrai viskas yra įmanoma ir kitaip jau niekada nebus. Pabandykime gyventi čia ir dabar.

Malonesnė diena

Pirma visas atvejais verta suprasti, jog atsakoma už visus kitų gyvenimo įvykius, ar gerus, ar blogus. Tik mes kuriame vienokią ar kitokią nemalonią situaciją, tik paskui keiksnojami kiti žmonės dėl svetimų nuoskaudų bei nesėkmių. Blackjack (blackjack taisyklės) reiškia geriausius dalykus.

Tik pasiekus visišką harmoniją savo sąmonėse, galima to pradėti tikėtis ir realiame gyvenime. Tai, kaip tikima, tampa žmonių tikrove. Ir turima milijardą galimybių pasirinkti, kaip galvoti. Jeigu kaip nors labiau patinka manyti, jog mes visada vieniši ir kad mūsų niekas nemylės, taip tikrai bus. Tačiau kai esame įsitikinus, kad visame pasaulyje viešpataus meilė, patys mylėsime ir būsime mylimi, tokiu stiprumu šį jausmą tikrai patirsite.

Blackjack nesibaigia dabar

Galima bandyti neigti, bet visada galima mėginti it patikėti, nes toks suvokimas kiekvienam yra kur kas palankesnis už įprastinį. Žmonės gali pradėti vienytis jau dabar. Kito karto gali ir nebūti. Niekam nėra pažadėtas dar vienas pavasaris, tad alyvų žydėjimu reikia džiaugtis jau dabar, paliekant praeitį nuošalį kaip kokį nors balastą.

Jis gali būti ir visai lengvas. Visi mėgsta gerą muziką, visai kaip ir Blackjack. Šis žaidimas išjudins visas proto ląsteles ir be proto skatina mąstyti. Tą netrukus pradės daryti ir tie, kuriems tai atrodė ganėtinai sudėtinga. Tuo ir yra žavus gyvenimas. Blackjack vis primena apie tai. Galima tai mėginti neigti – net nuginčyti, bet ginčas visada pasiliks kažkuo nepageidaujamu.

Bundantis unikalumas

Patys nuostabiausi dalykai dažniausiai būna netikėti. Blackjack reiškia, kad nubudimas tarsi kažkas įprasto, tad reikia jau pradėti džiaugtis dabar. Džiaugsmas niekada neturėtų būti atidėliojamas dalykas. Šis atradimas gali priminti, kokios visos dienos gali būti nuostabios. Net ir tuomet, kai to mažiausiai tikimasi.

Vos nubudus ryte gali aplankyti šios nuostabios mintys ir raginti veikti jau dabar. Tai patys tyriausi ir smagiausi keistumai, kurie niekada nepalieka. Galbūt niekada kitaip ir neturėtų būtų. Tuo žmonės ir yra unikalūs savo paprastumu.